Kendini Tanı…

Kadim zamanlardan beri birçok büyük alimler, şifacı ve ileri görüşlü ustalar “Kendini Tanı” demişler. Ama birçok kişi bunu nasıl yapacağını bilmiyor malesef…

Regresyon çalışması öncelikle kişinin kendisini tanıması amacıyla içine bakmasını, kendi kişisel tarihinin onun üzerindeki etkilerinin farkına varmasını sağlamaya çalışır. Çalışmanın güçlü ve kalıcı iyileştirici teknikleri ile olağanüstü yararlarını görmeye, farkındalığınızı genişletmeye ve iyileşmenin gücünü hissetmeye başlayınca bir daha eski size geri dönmek istemiyeceksiniz.

Üzerinde çalışmanız gereken sağlıksız duygular;
Başarısızlık, Gerginlik, Hüsran, Kıskançlık, Korku, Nefret, Öfke, ÖzSaygı Yoksunluğu, Reddedilme, Suçluluk, Umutsuzluk,Utanç, Kederdir.

Sağlıksız duyguların kaynağına gidip, sizin üzerinizdeki fiziksel, duygusal, düşünsel ve ruhsal olarak yol açtığı olumsuz sonuçlarını şifalandırıp, yerine sağlıklı duygular Sevgi, Bağışlama, Başarı, Doyum, Gevşeme, Huzur, Mutluluk, Neşe, Özgüven, Özgürlük ve Şefkati geri getirmekte zorlanıyorsanız eğer; size yardım etmek için oluşturulmuş ve 1950 yıllarından itibaren dünyada birçok spiritüel danışman, psikolog ve psikiyatrist tarafından uygulanan bu yöntemi deneyimleyebilirsiniz.

Okuyucuya Not : Hayatlarımızda her ne oluyorsa olsun, biz büyüyelim diyedir….
Sevgi, umut ve cesaretle yola devam…